Елітні меблі з масиву дуба та інших порід дерев: оцінюємо переваги

Щодня ми повертаємося додому з роботи, прогулянки абощо, і нам завжди хочеться відчувати себе максимально комфортно. Здебільшого, коли мова заходить про домашній комфорт, перше, що спадає нам на думку, – це меблі. Ринок меблевої індустрії є надзвичайно великим, і практично кожна людина стикалася із питанням, з якого ж матеріалу вибрати меблі.

Порівнюючи меблі з дерева та металу, можна сказати, що останні явно програють за показником безпеки. Метал є жорсткішим та важчим матеріалом, що особливо небезпечно, якщо у Вас є маленькі діти. Дерев’яні меблі навіть при зіткненні суттєво пом’якшують удар завдяки амортизації.
Меблі з ДСП часто подобаються клієнтам через доволі низьку вартість, проте це, мабуть, єдина їхня перевага, оскільки вони досить негативно впливають на здоров’я через вміст формальдегідів. Також вони дуже бояться впливу вологи та можуть втратити свій привабливий зовнішній вигляд. Дерев’яні ж меблі є найбільш екологічними, тому завжди мають попит, оскільки не шкодять здоров’ю.

Меблі, виготовлені з дерева, мають досить складну технологію виробництва. Основні їхні переваги:

• не шкодять здоров’ю людини, оскільки є найбільш екологічним матеріалом. Це один із беззаперечних факторів на їхню користь, оскільки негативний вплив інших матеріалів не варто недооцінювати;

• мають тривалий експлуатаційний період, який не обмежений у часі, особливо якщо забезпечено регулярний та належний догляд;

• створюють максимальний затишок у Вашому домі;

• легко можна освіжити вигляд дерев’яних меблів;

• їх можна легко поєднати із будь-якими матеріалами – це завжди виглядає дуже красиво;

• мають надзвичайно привабливий вигляд, що підкреслить хороший смак власника дому.

Дерев’яні меблі ідеально пасують практично до будь-якого дизайну приміщення. Багато хто вважає, що меблі з натуральної деревини коштують досить дорого, тому вони доступні не для всіх. Проте варто відмітити, що їхній термін служби за належного догляду є доволі тривалим – це інвестиція, яка неодмінно окупиться.

Ми працюємо на ринку з 2004-го року. Співпрацюємо із провідними виробниками корпусних меблів, які використовують тільки високотехнологічне устаткування. У нас Ви знайдете меблі для кухні, спальні, дитячої кімнати, вітальні. Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір.

Елітні меблі з масиву дуба та інших порід деревини можна придбати у компанії Skyin. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні такими перевізниками, як «Нова Пошта» та «Делівері». Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 18 місяців. Чекаємо на Ваші замовлення!