Вітчизняні меблі з дерева - чому варто вибрати?

Меблі з дерева є високоякісним виробом, який буде служити довгий час. Крім того, вони виглядають досить презентабельно і здатні прикрасити будь-яке приміщення. Тут вирішальним чинником є дизайнерське рішення, щоб вони органічно виглядали в просторі, в якому вже зроблене оздоблення. Але також важливим є вибір виробника. Зараз модно купувати закордонні меблі. Але ми спробуємо переконати вас у раціональності покупки вітчизняної фурнітури.

На перший погляд може здатися, що наші виробники не витримують необхідний рівень якості. Насправді, це далеко не так. Вітчизняні виробники також навчилися робити якісний товар, застосовуючи сучасні технології. У підсумку, виходять меблі не гірші від закордонних аналогів, а ціна на них значно нижча.

Другий аспект полягає в наступному: виробництво меблів з дерева характеризується повним циклом із дотриманням всіх необхідних технологічних норм. Тут варто відзначити ще одну перевагу: процес обробки дерева відбувається безпосередньо на фабриці. Тому, дотримуються всі необхідні правила виробничого процесу. Це стосується, в першу чергу, сушки дерева. Адже не секрет, якщо допустимий відсоток вологості буде перевищено, меблі з часом почнуть деформуватися, що призведе до втрати естетичної привабливості. Вітчизняний виробник здатний витримати всі необхідні норми, щоб в кінцевому результаті меблі вийшли не тільки красивими, але і якісними для служби протягом багатьох років.

Третій аспект полягає у відносній близькості клієнтів, куди треба буде доставляти готові меблі. Доставка фурнітури до замовника займає небагато часу і в герметично закритому контейнері машини, так що потрапляння вологи виключено. За кілька годин меблі привезуть від фабрики до клієнта в свіжому вигляді, так би мовити. Чого не можна сказати про імпортні. Досить часто доводиться спостерігати, як привезені меблі з Китаю дають тріщини. Це пов'язано з різними чинниками, в які входять кліматичні умови, в яких відбувається процес виготовлення, зберігання і транспортування. Як-не-як, а відстань від Китаю до нас значно велика, тому далеко не завжди виходить забезпечити стовідсоткове збереження після транспортування.

Усі ці чинники наштовхують на думку, що варто все таки більше довіряти вітчизняному виробнику. А якщо ви хочете замовити виготовлення меблів з дерева, компанія "Skyin" до ваших послуг. Ми співпрацюємо з багатьма вітчизняними фабриками, тому готові гарантувати доступні ціни та високу якість.