Дитячі меблі оптом від виробника: як підібрати асортимент, щоб догодити покупцеві

Дитячі меблі оптом від виробника - компанії «Skyin» - вигідна пропозиція для власників меблевих магазинів, адже до облаштування дитячої кімнати батьки підходять дуже серйозно. Якщо меблі в спальню купують приблизно раз на десять років, то кімнату для дітей облаштовують майже щороку!

 
Давайте розберемося в нюансах вибору корпусних меблів для дітей. На що звертають увагу при покупці?

Розмір. Меблі для дитячої повинні відповідати віку дитини. Те, що підійде малюкові, буде виглядати безглуздо в кімнаті підлітка.

Безпека. Чим менша дитина, тим безпечнішими повинні бути шафи, столи, стільці - без гострих кутів, об які можна травмуватися під час гри.

Екологічність. Меблі для маленьких мають бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Діти повинні дихати чистим повітрям, а не випарами шкідливих пластмас і отруйних фарб.

Комфорт. Дітям має бути комфортно і затишно.

Мінімалізм. Діти люблять свободу. Малюкам потрібно більше місця, щоб грати, а підлітки воліють завішувати стіни постерами улюблених кіногероїв і рок-виконавців. Меблі для дитячої повинні бути максимально функціональними - тільки для розміщення необхідних речей.

Дизайн. Це особливий пункт. Дизайнери приділяють величезного значення розробці стилю і вибору колірної гами. Ніяких темних забарвлень. Корпусні меблі тільки яскравих насичених кольорів. Діти живуть в країні казкових мрій - ви ще пам'ятаєте про це?

Якщо для малюка батьки часто самі вибирають комплекти меблів, то з підлітками все зовсім інакше. В таких випадках варто піти на компроміс і знайти варіант, який задовольнить старшокласників та їх батьків. Довіртесь виробнику, який пропонує широку лінійку корпусних меблів. В моделях від компанії «Skyin» враховані наймодніші тенденції, а також побажання підлітків та їх батьків.

Тепер ви знаєте, чим керуються батьки, обираючи корпусні меблі для своєї дитини і без зусиль зможете поповнити асортимент свого магазину системами для дитячих кімнат, враховуючи всі пункти, перераховані вище.

Дитячі меблі оптом від виробника має ряд незаперечних переваг. Весь товар сертифікований. Виробник завжди підтверджує використання якісних товарів, чого не скажеш про тих продавців, котрі пропонують вироби невідомих майстрів. Ну і, нарешті, питання ціни. Залежно від кількості замовлених виробів оптового покупця чекає пристойна знижка.

Вас зацікавила наша пропозиція? Замовляйте корпусні меблі для дитячої на нашому сайті! Вигідних вам покупок!